Korzyści i atuty

Kompleksowość usług

Kompleksowość usług

Dzięki wszechstronności i dużemu doświadczeniu jestem w stanie wykonywać pracę na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala mi na analizowanie zdarzeń gospodarczych pod wieloma względami, co gwarantuje znalezienie najlepszego rozwiązania w każdej sytuacji. Połączenie księgowości z działem kadr oraz działem analiz ekonomicznych, skutkuje osiągnięciem optymalnego i korzystnego rezultatu w krótkim okresie czasu, przy zachowaniu jakości pracy na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Księgowość bezpieczeństwo

Jest to istotna wartość, jaką otrzymują moi klienci. Poza standardowym zabezpieczeniem, jakim jest ubezpieczenie OC (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa), mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, podczas którego żaden z klientów nie poniósł szkody. Poza tym pracuję na swoje nazwisko, co dodatkowo mobilizuje mnie do wyjątkowego dbania o sprawy klientów. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo danych handlowych i osobowych klientów. Dzięki najnowszej technice wszelkie przechowywane przeze mnie dane są zabezpieczone. Dostęp do danych chroniony jest wielopoziomowym zabezpieczeniem hasłami. Dane informatyczne są szyfrowane i zabezpieczone na dyskach. Dostęp do nich osób trzecich jest niemożliwy. Dzięki odpowiedniemu połączeniu komputerów, główny komputer, na którym przechowywane są dane, nie ma dostępu do Internetu, co w znaczny sposób ogranicza ryzyko utraty czy uszkodzenia danych. Tworzone kopie bezpieczeństwa umożliwiają szybkie przeniesienie danych w razie awarii sprzętu.

Indywidualna współpraca

Indywidualna współpraca

Dobrą współpracę opieram na indywidualnym podejściu do klienta. Ważne jest, co klient ma do powiedzenia, jakie ma plany. Nigdy nie szufladkuję klientów według dziedziny wykonywania działalności lub według wielkości ich firmy. Najważniejsze jest współdziałanie, które daje zdecydowanie lepsze efekty niż działanie w pojedynkę. Obsługuję taką ilość firm, która pozwala mi w spokojny sposób przeanalizować dokumenty, dokonać dekretów, odpowiedzieć na pytania i mieć czas dla klientów.

Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Wiele biur rachunkowych myli optymalizację podatkową z unikaniem opodatkowania. Jest to karygodny błąd, zagranie marketingowe, które może przynieść klientowi niewyobrażalne konsekwencje. Niestety wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie z tego sprawy słysząc "dzięki nam nie będziesz płacić podatku". Każdy by tak chciał, ale... w dobrze prosperującej firmie z dużym dochodem podatek wystąpi. Na szczęście polskie prawo podatkowe daje sporo możliwości, które pozwalają na zminimalizowanie obciążeń podatkowych. Są sposoby (w pełni legalne) od najprostszych takich jak wybór odpowiedniej formy opodatkowania, po bardziej skomplikowane, które pozwalają przedsiębiorcy rozsądnie „współpracować” z fiskusem.

Doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe

Sama księgowość to już za mało. Zatrudnianie doradców podatkowych to często zbyt kosztowny luksus, na który mogą pozwolić sobie nieliczni. Dzięki moim usługom nie trzeba tworzyć nowego etatu, nie trzeba zasięgać porad w obcych firmach, które nie znają dokładnie sytuacji obsługiwanego przedsiębiorstwa. Kwestia ekonomiczna jest ściśle związana z księgowością. Jakiekolwiek planowanie wydatków bez współpracy i analiz ekonomicznych dla przedsiębiorcy mogłoby być ryzykowne. Swoje usługi świadczę od najprostszych porad słownych, przygotowywania analiz finansowych, po przygotowywanie profesjonalnych biznes planów inwestycji. Często do planowanych inwestycji potrzebne są fundusze, po które udajemy się do banku, gdzie niezbędnym elementem weryfikacji jest biznes plan. Dzięki moim usługom, uzyskanie środków pieniężnych z instytucji finansowych jest łatwiejsze. Dokładam wszelkich starań, aby przygotowywane przeze mnie dokumenty w profesjonalny sposób reprezentowały moich klientów i ich firmy.

Profesjonalne oprogramowanie

Profesjonalne oprogramowanie

W codziennej pracy wykorzystuję najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wdrożony system ERP oparty jest na modułowych rozwiązaniach, oferowanych przez firmę Sonita. Odpowiednie dopasowanie szerokiego wachlarza narzędzi pozwala na precyzyjne prowadzenie spraw księgowo-kadrowych moich klientów. Zintegrowany system Enova365 pozwala płynnie i sprawnie wspierać procesy w wielu określonych obszarach biznesowych. Mimo częstych aktualizacji, wynikających ze zmian w przepisach prawa, system zapewnia stabilną pracę oraz bezpieczeństwo danych.

Niskie koszty obsługi

Niskie koszty obsługi

Moja oferta dostosowywana jest indywidualnie do oczekiwań klientów. Cena za proponowane usługi ustalana jest w oparciu o wymagania klienta. Mając niskie koszty działalności mogę pozwolić sobie, aby cena była konkurencyjna w stosunku do innych biur. Pozwala to moim klientom na obniżenie kosztów i małe oszczędności.